trafik

Trafik Müşavirlik Etiket

  Trafik Müşavirliği

  Müşavirlik

  Araç Muamele

  Araç Muayene

  Araç Tescil

  Trafik Sigorta

  Araç Kasko

  Araç Devir

  Ruhsat Zayii

  Plaka Zayii


Araç Muayene İşlemleri.

araç muayene

Zamanınız çok değerli ise, aracınızın muayene işlemlerini biz yapalım hem zamandan kazanın, hem de prosedürlerle uğraşmayın aracınızı adresinizden alıyor, muayenesini yaptırıyor ve yeniden adresinize teslim ediyoruz.
Araç muayenesi konusunda deneyimli ve güvenilir ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Arac Muayene formunu doldurun biz sizi arayalım

Araç Muayene kontrolleri artık TUV tarafından yapılıyor. Bu kontrollerde öncelikle araçta ilk yardım çantası, kriko, iki adet reflektör, çekme halatı, yedek lastik, takoz, yangın söndürücü, emniyet kemerinin olup olmadığı kontrol ediliyor. Ardından aracın farları, sinyalleri, diğer ışık/elektrik tertibatı ve fren tertibatı inceleniyor. Tüm incelemeler büyük bir titizlikle yapılıyor. Son olarak kapılar, camlar, aracın kasası, korna, aynalar, güneş siperliği, direksiyon, lastikler, egzoz susturucu, oturma koltukları, şasi ve motor numaraları kontrol ediliyor.

Gaz sızdırmazlık raporu Mühendisler Odası tarafından belirlenen kontrol merkezlerinden alınmaktadır ve araç muayene işlemlerinden bağımsızdır. LPG donanımlı araçlar bu raporu muayene öncesinde mutlaka almış olmalıdır. Talep edildiği takdirde bu rapor Tolga Trafik Müşavirliği tarafından alınabilmektedir.


Hizmet bedeli ve diğer ücretler sipariş tarihinde kredi kartı veya banka havalesi ile ödenir. Aracınız TUV tesislerinde yapılan muayenede kusurlu bulunur ve kusurları gidererek tekrar muayene ettirmek isterseniz yasal ücretleri tekrar ödemezsiniz..